Ambasada USA rozdaje Xboxy z Kinect

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
13.06.2012

Pokaż światu, co w amerykańskim filmie lubisz najbardziej i wygraj konsole Xbox 360 250GB z Kinect!

Ambasada USA rozdaje Xboxy z Kinect

Pokaż światu, co w amerykańskim filmie lubisz najbardziej i wygraj konsole Xbox 360 250GB z Kinect!

Interesujesz się filmem i Stanami Zjednoczonymi? Zawsze marzyłeś, by znaleźć się po drugiej stronie ekranu? Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych (4 lipca) Ambasada Amerykańska w Warszawie przygotowała wyjątkowy konkurs filmowy, w którym prawdziwi entuzjaści amerykańskiego kina będą mogli się wykazać.

Zasady konkursu są proste – wystarczy wybrać ulubiony amerykański film albo bohatera filmowego i przygotować krótki filmik na jego temat, nie dłuższy niż 2 minuty. Na autorów najlepszych prac czekają rewelacyjne nagrody. Zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca otrzymają konsole Xbox 360 250GB z Kinect, a nagrodą za trzecie miejsce jest klawiatura Microsoft Comfort Desktop 5000.

Trójka zwycięzców z wraz z osobami towarzyszącymi zostanie zaproszona na przyjęcie z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości, które odbędzie się w rezydencji Ambasadora USA w Polsce Lee A. Feinsteina pod hasłem „America on Screen”.

Film należy zamieścić na portalu Youtube.com i przesłać link na adres embassywarsawfacebook@state.gov do 26 czerwca 2012 r. do godziny 23:59:59. Prace mogą być przygotowane w języku polskim lub angielskim. Konkurs przeznaczony jest dla obywateli Polski w wieku powyżej 16 lat. Wszystkie filmy wideo, które będą spełniać warunki regulaminu zostaną zamieszczone na stronie konkursowej Ambasady Amerykańskiej.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest status „fana” profilu Ambasady Amerykańskiej w serwisie społecznościowym Facebook. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na profilu Ambasady 27 czerwca o godzinie 15.00.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Ambasady Amerykańskiej w Warszawie oraz na profilu Ambasady na Facebooku.