Konkurs dla laureatów DiscoverEU

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
22.08.2018

Komisja Europejska zaprasza tegorocznych laureatów konkursu #DiscoverEU do udziału w kolejnej zabawie. Aby zgarnąć vouchery do sklepów podróżniczych, wystarczy podzielić się zdjęciem lub filmem ze swojej podróży po Europie.

materiały prasowe
Autor zdjęcia lub licencja: 
materiały prasowe

Zabawa skierowana jest do wszystkich laureatów tegorocznej edycji konkursu #DiscoverEU.

Aby ubiegać się o nagrody wystarczy zamieścić na Twitterze lub Instagramie fotografię albo krótki film (max. 15 sekund) z podróży, opatrzyć post hasztagami #DiscoverEU i #Competition oraz dodać lokalizację.

Autorzy trzech najciekawszych postów opublikowanych w sierpniu zostaną nagrodzeni voucherami o wartości 100 EUR, które będą mogli wykorzystać w wybranych sklepach podróżniczych. Kolejne trzy nagrody zostaną przyznane we wrześniu.

W zabawie wezmą udział zdjęcia i filmy opublikowane w mediach społecznościowych nie później niż 1 listopada.

Więcej informacji

Konkurs #DiscoverEU skierowany był do obywateli UE, którzy urodzili się między 2 lipca 1999 r. a 1 lipca 2000 r. Komisja Europejska, chcąc zachęcić osiemnastolatków do poznawania Starego Kontynentu, przygotowała dla nich pulę 15 tys. biletów Interrail, dzięki którym w okresie od 6 lipca do 30 września mogą bezpłatnie podróżować europejskimi kolejami.