myOXperience

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
21.11.2019

Weź udział w myOXperience – konkursie adresowanym do uczniów w wieku 16-17 lat znających dobrze język angielski. Do wygrania pięciodniowy pobyt w jednym z kolegiów wchodzących w skład Uniwersytetu Oksfordzkiego.

uczniowie

Celem konkursu myOXperience jest promowanie wśród Polaków idei studiowania na renomowanych ośrodkach zagranicznych, w szczególności na Oxfordzie, podniesienie poziomu wiedzy na temat wymagań, jakie uczelnia stawia kandydatom oraz zwrócenie uwagi na możliwości uzyskania pomocy finansowej dla najzdolniejszych kandydatów i studentów tej uczelni.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy to złożenie aplikacji w języku angielskim, na którą składa się m.in. opis zainteresowań, osiągnieć oraz poziomu i praktyki w języku angielskim. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 grudnia 2019 r.

Drugi etap to selekcja najciekawszych aplikacji i rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami.

Laureaci myOXperience wyjadą na pięć dni do Wielkiej Brytanii by wcielić się w role studentów, zamieszkać w Jesus College jednym z kolegiów wchodzących w skład Uniwersytetu Oksfordzkiego, założonym w 1571 roku przez królową Elżbietę I i wziąć udział w wykładach profesorów Oxfordu. Warsztaty poprowadzą także specjaliści z TDJ Foundation i Project Access.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: www.myoxperience.pl