Nabór do Akademii Liderów

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
05.03.2018

Fundacja Świętego Mikołaja zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w kolejnej edycji Akademii Liderów. Jesteś społecznikiem? Chcesz zrealizować swój własny lokalny projekt? Zgłoś się!

materiały
Autor zdjęcia lub licencja: 
materiały organizatora

W projekcie mogą wziąć udział uczniowie w wieku od 16 do 20 lat (także tegoroczni maturzyści), którzy mają dobre wyniki w nauce oraz angażują się w inicjatywy na rzecz swoich społeczności, np. działają w samorządzie szkolnym, w harcerstwie albo w parafii.

Aby zostać słuchaczem Akademi, należy opisać swój pomysł na projekt o tematyce społecznej lub historycznej i do 15 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 30 najciekawszych. Ich autorzy wezmą udział w 10-dniowej Szkole Letniej, podczas której poznają tajniki profesjonalnego zarządzania projektem oraz spotkają się z ludźmi, którzy od wielu lat kształtują życie publiczne w Polsce. Pod okiem doświadczonego tutora zrealizują też swoje autorskie projekty. Uczestnicy programu otrzymają również certyfikaty ukończenia Akademii Liderów.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie organizatora oraz w bazie Eurodesk Polska.