PLURAL+ Youth Video Festival – zgłoś swój film!

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
26.03.2018

Stwórz 5-minutowy film opowiadający o migracji, różnorodności oraz integracji społecznej i weź udział w Plural+ Youth Festival 2018. Zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje prace w Nowym Jorku.

materiały organizatora
Autor zdjęcia lub licencja: 
materiały organizatora

W konkursie można brać udział induwidualnie lub w grupie. Uczestnicy nie mogą mieć jednak więcej niż 25 lat (w momencie zgłoszenia).

Warunki uczestnictwa:

  • Do konkursu zgłaszać można dowole formy fimowe - mogą to być m.in. animacje, filmy dokumentalne, teledyski, komedie lub dramaty.
  • Nie mogą być dłuższe niż 5 minut (razem z tytułem i napisami końcowymi).
  • Filmy nakręcone w innym języku niż j. angielski powinny mieć angielskie napisy.
  • Nie muszą być stworzone specjalnie na PLURAL+, do konkursu można zgłaszać filmy powstałe nie wcześniej niz w 2016 roku.

Jury przyzna po jednej nagrodzie w następujących kategoriach wiekowych: do 12 lat, od 13 do 17 lat oraz od 18 do 25 lat.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursowych w listopadzie 2018 zostaną zaproszeni do Nowego Jorku, gdzie podczas ceremoni rozdania nagród będą mogli zaprezentować swoje prace (organizatorzy konkursu pokrywają koszty podróży i zakwaterowania).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 czerwca 2018.

Organizatorami Plural+ Youth Festival są United Nations Alliance of Civilizations (UNAOC) oraz Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM).

Więcej informacji