Polska oczami zagranicznych studentów

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
24.04.2019

Polska Organizacja Turystyczna przygotowała konkurs instagramowy dla obcokrajowców studiujących w Polsce w ramach programu Erasmus+. Autorzy najciekawszych zdjęć i filmów mogą wygrać wycieczki po kraju i gadżety turystyczne. Znasz jakiegoś Erasmusa? Zachęć go do udziału w zabawie!

fot. materiały prasowe
Autor zdjęcia lub licencja: 
fot. materiały prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować na Instagramie zdjęcie lub wideo z hasztagiem #ErasmusPolandTravel, a następnie wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. 

Kapituła konkursu wyłoni aż trzynastu laureatów. Nagroda Grand Prix zostanie przyznana za najlepsze wideo. Nagrodzone zostaną też fotografie – po trzy w każdej z czterech kategorii: #CitiesOfPoland, #NatureOfPoland, #FoodOfPoland i #ActivitiesInPoland. 

Do zeszłorocznej edycji konkursu studenci uczestniczący w programie Erasmus+ zgłosili 590 zdjęć – najwięcej fotografii zrobiły osoby pochodzące z Hiszpanii, Rumunii, Włoch, Chorwacji oraz Turcji. Najczęściej odwiedzanymi przez nich miejscami były takie miasta jak Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań i Zakopane. To właśnie tam zostało wykonanych najwięcej fotografii konkursowych.

Deadline: 21 maja, godz. 12:00.

Partnerem konkursu jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.