Studiowanie to wyzwanie...

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
12.04.2011

Ile kosztuje hot-dog w Danii? Czy niemieckie ordung muss sein odnosi się także do studentów? Dlaczego w Estonii można zdawać egzaminy przez Skype’a? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej edycji publikacji „Studiowanie to wyzwanie, czyli jak zdobyć indeks w Europie”.

Studiowanie to wyzwanie...

Podstawowe informacje o studiowaniu w Europie zawiera najnowsza publikacja Eurodesk Polska „Studiowanie to wyzwanie, czyli jak zdobyć indeks w Europie”.

W pierwszej części przeczytasz o najważniejszych zagadnieniach związanych z nauką w Europie (rekrutacja, koszty, język etc). Piszemy o tym, co wspólne i charakterystyczne dla większości krajów. W części drugiej znajdziesz przede wszystkim informacje wyróżniające studiowanie w poszczególnych państwach.

Nie szczędzimy szczegółów i ciekawostek. Z naszej publikacji dowiesz się, ile kosztuje hot-dog w Danii, czy niemieckie ordung muss sein odnosi się także do studentów, dlaczego w Estonii można zdawać egzaminy przez Skype’a, ile trzeba zarabiać, by nie musieć spłacać kredytu studenckiego w Wielkiej Brytanii.

„Studiowanie do wyzwanie” liczy 64 strony. Jest publikacją bezpłatną. Nakład czwartego wydania wynosi 30 tys. egzemplarzy. Publikacja dostępna jest tylko i wyłącznie w w Krajowym Biurze oraz regionalnych i lokalnych punktach Eurodesk Polska.