Dołącz do sieci EKS!

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
14.05.2019

Jesteś byłym wolontariuszem programu EVS, Erasmus+ lub Europejskiego Korpusu Solidarności? Przyjdź na wyjątkowe spotkanie, które zainauguruje Polską Sieć Alumnów Europejskiego Korpusu Solidarności.

Dwie wolontariuszki

Dołącz do polskiego oddziału międzynarodowej sieci młodych ludzi, którzy mają za sobą doświadczenie w realizacji projektu wolontariatu międzynarodowego. Cel? Lepiej się poznać, razem działać i wspólnie promować Program i jego możliwości, a także pozytywnie wpływać na otaczającą rzeczywistość. Angażując się w działania Sieci, zdobędziesz nowe doświadczenie i kompetencje, a także nawiążesz kontakty z ekipą wolontariuszy, którzy właśnie wrócili do Polski i chcą działać dalej. Bycie członkiem Sieci Alumnów umożliwi Ci korzystanie z bogatej oferty szkoleń krajowych i międzynarodowych, a także rozwój pod okiem doświadczonych trenerów.

Pierwsze spotkanie już w czerwcu: 20-23.06.2019, wypełnij formularz i przyjedź do Warszawy. Dołącz do Sieci i sam/a zdecyduj gdzie, jak i z kim chcesz działać oraz jakiego wsparcia potrzebujesz!

Wszelkich informacji udziela Kalina Strzalba z EKS (kstrzalba@frse.org.pl).