Rock UK

Ostatnia aktualizacja: 
04.09.2017

Wolontariat w ośrodku sportowym dla dzieci i młodzieży. Możesz wyjechać aż na 9 miesięcy! Dostaniesz kieszonkowe oraz możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego.

kajak
Autor zdjęcia lub licencja: 
pixabay.com

Rock UK to chrześcijańska organizacja, która organizuje zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Wolontariusze poszukiwani są do pracy w ośrodku Frontier Centre w hrabstwie Northamptonshire. Do twoich przykładowych zadań należeć będą: pomaganie instruktorom w prowadzeniu zajęć, praca na stołówce, pomoc przy sprzątaniu ośrodka, prace adiministracyjne.

Chętni pracują w grupach 8-12 osobowych przez 37 godzin tygodniowo. Większość wyjazdów rozpoczyna się w styczniu, lutym lub kwietniu i trwa do 9 miesięcy. W trakcie pobytu wolontariusze pogłębiają także swoja wiarę i uczęszczają na zajęcia biblijne. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego.

Na wolontariat przyjmowane są wyłącznie osoby pełnoletnie. Organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz kieszonkowe w wysokości 35 funtów tygodniowo.

Więcej informacji:
www.rockuk.org/work-for-us/volunteer

Kraj: 
Wielka Brytania
Długość: 
workcamp, do 1 miesiąca, 1-2 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy
Wiek: 
poniżej 18, 18-30