CEDEFOP – nagroda w dziedzinie fotografii

Fundator: CEDEFOP
Deadline: Czekamy na nowy termin

Pokazać w obiektywie swoje doświadczenia edukacyjne – to cel konkursu fotograficznego CEDEFOP skierowanego do uczniów kształcenia i szkolenia zawodowego.

Zasady udziału w konkursie
Prace mogą nadsyłać tylko zespoły uczniów, składające się z 2–3 osób i nauczyciela/ opiekuna zespołu. Prace nadsyłane na konkurs powinny za pomocą 3–5 zdjęć opowiadać edukacyjną historię: doświadczenia związane z kształceniem i szkoleniem zawodowym. Wszystkie zgłoszenia konkursowe będą zamieszczone na instagramowym profilu CEDEFOP, z hashtagiem #CedefopPhotoAward.

Nagrody
W konkursie przewidziano przyznanie dwóch nagród, dla dwóch zespołów, wraz z opiekunami.
- Pierwsza nagroda to wyjazd do Brukseli na ceremonię wręczenia nagród, która odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych (24 listopada 2017 r.).
- Druga nagroda to wyjazd do Grecji na ceremonię otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Salonikach. Zwycięskie prace będą prezentowane na obu wydarzeniach.

Jak aplikować?
Zgłoszenia należy wysłać na adres Cedefopphotoaward@cedefop.europa.eu, w temacie wiadomości wpisując „CedefopPhotoAward 2017” oraz załączając wypełniony formularz aplikacyjny.

Termin nadsyłania prac: 15 lipca 2017 r.

Więcej informacji