Konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”

Fundator: Komisja Europejska - Dyrekcja ds. Polityki Regionalnej
Deadline: Czekamy na nowy termin

Konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie” ma na celu ukazanie działań realizowanych w całej Europie w ramach projektów finansowanych przez UE oraz zbadanie znaczenia tych projektów dla społeczności lokalnych.Kto może wziąć udział
Mieszkańcy UE oraz mieszkańcy krajów kandydujących (Albania, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Kosowo, Czarnogóra, Serbia i Turcja), którzy ukończyli 18 lat.Zadanie konkursowe
Wykonanie i przesłanie 3 zdjęć przedstawiających projekt finansowany z funduszy UE. Zdjęcia muszą zawierać billboard lub tabliczkę z flagą UE potwierdzającą, że projekt jest przez nią finansowany.

Zasady wyboru zwycięzców
W konkursie jury wybierze trzech zwycięzców. Głosowanie użytkowników będzie trwało od 31 sierpnia do 8 września 2015 r. Użytkownicy będą mogli głosować na maksymalnie trzy zdjęcia. Sto zdjęć, które otrzyma najwięcej głosów wraz z dodatkowymi pięćdziesięcioma zgłoszonymi do konkursu zdjęciami wybranymi przez członków jury weźmie udział w procesie selekcyjnym. Z tej puli zostanie wyłonionych trzech zwycięzców.

Nagrody
Każdy ze zwycięzców otrzyma trzydniową (dwie noce) wycieczkę do Brukseli dla dwóch osób w terminie 12-15 października 2015 r. W tym terminie zwycięzcy muszą być dostępni, aby odwiedzić Europejski Tydzień Regionów i Miast oraz uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród, która odbędzie się 13 października .

Termin przesyłania zdjęć upłynął: 28 sierpnia 2015 r.
O terminie kolejnej edycji programu poinformujemy niezwłocznie po jego ogłoszeniu przez organizatora.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.