Konkurs grantowy „To dla mnie ważne”

Fundator: Fundacja Aviva
Deadline: Czekamy na nowy termin

Konkurs grantowy na realizację lokalnych inicjatyw społecznych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Do konkursu można zgłaszać pomysły na realizację różnorodnych lokalnych inicjatyw społecznych, takich jak budowa placu zabaw, wyposażenie świetlicy czy pracowni komputerowej. W 2017 r. działania planowane ramach programu powinny być skierowane do osób w wieku do 13 lat.

Etapy konkursu
Zgłoszone w I etapie inicjatywy są następnie w II etapie oceniane przez internautów, którzy głosują na wybrany projekt. Głosowanie potrwa do 11 czerwca. W finale znajdzie się 20 projektów, spośród których laureatów wybierze jury, w skład którego wchodzą znani specjaliści.

Jak aplikować do konkursu
Wnioski składa się poprzez wypełnienie krótkiego formularza na stronie todlamniewazne, po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Na stronie konkursu znajdują się narzędzia, które pomogą w wypromowaniu pomysłu wśród internautów.

Kto może zgłosić wniosek
osoby indywidualne, grupy nieformalne, organizacje pozarządowe, jednostki samorządowe (np. świetlice, przedszkola, szkoły), gminy.

Grant
Dofinansowanie może wynieść do 50 000 zł.

Termin zgłaszania pomysłów (I etap konkursu): 21 maja 2017 r.

Więcej informacji

Fundator

Fundacja Avivaemail: fundacja@aviva.plwww: http://www.aviva.pl/o-naszej-firmie/dzialania-spoleczne.htmlul. Domaniewska 4402-672 Warszawa