Ready, Study, Go! Poland - strona o studiach w Polsce dla cudzoziemców

Oficjalny portal skierowany do obcokrajowców zainteresowanych studiowaniem w Polsce.

Największy atut portalu to wyszukiwarka Studyfinder - można dzięki niej łatwo znaleźć kierunki studiów prowadzonych w Polsce w językach obcych na wszystkich trzech poziomach kształcenia, w tym także kursów typu non-degree (np. MBA).

Na stronie można również znaleźć informacje o tym, dlaczego warto studiować w Polsce, jak wygląda nasz system szkolnictwa wyższego, jak przygotować się do wyjazdu do Polski, a także jak skorzystać z programu Erasmus+.

Strona działa w językach angielskim, portugalskim, rosyjskim, chińskim, francuskim i ukraińskim.

Portal zrealizowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach rządowej kampanii Ready, Study, Go! Poland promującej studiowanie w Polsce. Kampanię wspiera Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, m.in. poprzez organizację stoisk narodowych na międzynarodowych targach i konferencjach edukacyjnych, a także przygotowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych z zakresu studiowania w Polsce.

http://www.go-poland.pl

Wydawca

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  ul. Wspólna 1/3
  ul. Hoża 20 (wejście główne)
  00-529 Warszawa
  +48 (22) 529 27 18
  +48 (22) 501 78 65
  Strona www
  Ministerstwo prowadzi politykę państwa w obszarze nauki oraz szkolnictwa wyższego. Przygotowuje strategiczne rozwiązania, dba o wdrażanie programów i funduszy unijnych. Wspiera rozwój polskich uczelni, instytutów badawczych i instytutów naukowych PAN