Eurodesk w mediach

Wakacje z wolontariatem
Ochrona lasów w Portugalii, praca z dziećmi w Słowenii czy pomoc w rezerwacie w Wielkiej Brytanii? O tych i innych możliwościach wakacyjnego wolontariatu opowiada w radiowej Czwórce Łukasz Smogorowski z Eurodesk Polska.
Posłuchaj
Ciekawy start w dorosłe życie
Wolontariat za granicą to nie tylko pomoc, to także inwestycja w samego siebie – mówi Wawrzyniec Pater, koordynator Eurodesk Polska w audycji  poświęconej Wolontariatowi Europejskiemu.
Posłuchaj
Trzy pytania o Wolontariat Europejski
Koordynator Eurodesk Polska Wawrzyniec Pater opowiada o Wolontariacie Europejskim. Gdzie? W Polskim Radiu 4.
Studiuj za granicą
Jakie możliwości daje studentom i pracownikom Unia Europejska? Co można znaleźć na stronie www.eurodesk.pl? Krótki przewodnik TVP POLONIA.
O informacji dla młodzieży
Z okazji "Europejskiego Dnia Informacji Młodzieżowej” Wawrzyniec Pater opowiada w radiowej Czwórce o idei informacji młodzieżowej i działalności sieci Eurodesk Polska.
Rzeszów opowiada o Eurodesku
Co to jest Eurodesk? Jak zostać konsultantem? O co pytają młodzi ludzie? Na pytania odpowiadała Monika Lewicka - konsultantka punktu informacyjnego Eurodesk w Rzeszowie.
Tydzień na rzecz mobilności młodzieży
„Time to Move” to ogólnoeuropejska kampania zachęcająca młodzież do mobilności. Wawrzyniec Pater, koordynator Eurodesk Polska, opowiada o niej w wywiadzie na żywo w Polskim Radiu 4.  
Eurodesk pomaga młodym
Chcesz wyjechać za granicę? Nie wiesz od czego zacząć? Gazeta Wyborcza (Częstochowa) poleca zgłosić się do Eurodesku.
Eurodesk Award 2013 
Stowarzyszenie Elblag Europa, jako pierwsza polska organizacja otrzymała europejską nagrodę Eurodesk Award 2013.
Czas na Młodzież
Aktywna młodzież, europejskie projekty. Stowarzyszenie Morena z Gdańska od lat pokazuje i podpowiada jak dobrze wykorzystać unijne pieniądze.
Chojnice. Przyjdź do Samorządnego Centrum Młodzieżowego
Wolontariusze Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej od wiosny 2012 roku prowadzą Samorządne Centrum Młodzieżowe w Chojnicach.
10 lat polskiej oświaty w UE
Podsumowanie zmian w polskiej edukacji od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej przygotowane przez Mirosława Sielatyckiego.