Anglia czeka na wolontariusza

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
17-11-2015

Masz od 17 do 30 lat i choć trochę znasz język angielski? Zgłoś się do udziału w projekcie „Youth for Music for Youth” organizowanym w Wielkiej Brytanii.

Zadaniem ochotników uczestniczących w projekcie będzie promowanie na stronach internetowych i w mediach społecznościowych działań organizacji przyjmujących. Wolontariusze zajmą się również przygotowaniem publikacji oraz prowadzeniem zajęć dla młodzieży, poświęconych m.in. wykonywaniu i rejestrowaniu muzyki.

W przedsięwzięciu koordynowanym przez organizację „Momentum World” wezmą udział wolontariusze z Polski, Austrii, Grecji i Hiszpanii. Projekt będzie doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia i wiedzy oraz poznania nowych przyjaciół.

W ramach projektu organizatorzy zapewniają: zakwaterowanie, szkolenia, kieszonkowe (140 €), wyżywienie (bądź pieniądze na jedzenie), kurs języka angielskiego oraz opiekę mentora, ubezpieczenie i zwrot kosztów podróży do kwoty 275 euro.

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie zgłoszeń (CV i listu motywacyjnego) na podany niżej adres. W treść e-maila należy wpisać „EVS Youth for Music for You”.

Gdzie: 
Ormskirk/Skelmersdale, Wielka Brytania
Kiedy: 
styczeń 2016 r. - styczeń 2017 r.
Osoba kontaktowa: 
Łukasz Łakomiec
Deadline: 
30.11.2015
Więcej informacji: