Działaj na zdrowie

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
18-04-2017

Czworga europejskich wolontariuszy poszukują organizatorzy projektu realizowanego w tureckiej miejscowości Mus. Celem 12-miesięcznego przedsięwzięcia będzie wspieranie rozwoju młodzieży.

Zadaniem ochotników będzie m.in. wspieranie profilaktyki onkologicznej wśród dzieci i młodzieży. Przy okazji wolontariusze będą mogli poznać miejscową kulturę, poszerzyć kompetencje, nauczyć się języka i zaprezentować własne tradycje i historię kraju pochodzenia.

Profilaktyka prowadzona przez turecką organizację obejmuje m.in. badania mammograficzne w specjalnym busie oraz seminaria i szkolenia dotyczące nowotworów. Ochotnicy zostaną również włączeni w działania lokalnego punktu Eurodesk.

Inicjatorzy przedsięwzięcia czekają na zgłoszenia osób zmotywowanych, znających filozofię Wolontariatu Europejskiego, elastycznych, gotowych do pracy z młodzieżą w międzynarodowym towarzystwie, kreatywnych i pełnych inicjatywy.

Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z jedną z organizacji wysyłających wolontariuszy za granicę w ramach Wolontariatu Europejskiego, a swoje CV (ze zdjęciem) i formularz zgłoszeniowy w języku angielskim (w załączniku) przesłać na podany niżej adres.

Gdzie: 
Mus, Anatolia Wschodnia, Turcja
Kiedy: 
czerwiec 2017 r. - maj 2018 r.
Deadline: 
15.05.2017
ZałącznikWielkość
PDF icon Stay_Healthy_Stay_Young_-_III.pdf100.99 KB