EVS: dwa miesiące w Słowenii

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
30-05-2016

Centrum pomocy rodzinie z Lublany opiekuje się dziećmi w trudnej sytuacji oraz ich rodzicami. Chcesz wesprzeć działalność placówki? Zgłoś się!

Zadaniem ochotników będzie organizacja i pomoc w prowadzeniu zajęć dla dzieci (muzycznych, językowych, sportowych) oraz dorosłych (szkolenia, ćwiczenia dla młodych matek).

W tym roku szczególny nacisk Słoweńcy chcą położyć na naukę jęz. angielskiego dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Mile widziane będą więc zgłoszenia od osób dobrze znających ten język (zwłaszcza mężczyzn po 21. roku życia), zainteresowanych pracą w dziećmi, odpowiedzialnych i komunikatywnych.

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie, bilet komunikacji miejskiej oraz 350 euro kieszonkowego miesięcznie.

Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z jedną z organizacji wysyłających wolontariuszy za granicę w ramach Wolontariatu Europejskiego, a swoje CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny w języku angielskim przesłać na podany niżej adres. Rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone przez telefon lub Skype.

Gdzie: 
Lublana, Słowenia
Kiedy: 
15 czerwca – 1 września 2016 r.
Osoba kontaktowa: 
Dusi Kumer
Deadline: 
15.06.2016
Więcej informacji: