EVS: pół roku na Peloponezie

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
03-11-2015

Jesteś osobą kreatywną, masz głowę pełną pomysłów i lubisz dzieci? Chcesz zdobyć doświadczenie i równocześnie zrobić coś pożytecznego? Wyjedź do Grecji w ramach Wolontariatu Europejskiego!

Wolontariusz będzie pracował w Centrum Kreatywnej Pracy z Dziećmi. Zadaniem ochotnika będzie pomoc w realizacji warsztatów i zajęć artystycznych (m.in. muzycznych, plastycznych, teatralnych) dla dzieci w wieku 5-12 lat, organizacja czasu wolnego i pilnowanie podopiecznych Centrum oraz pomoc nauczycielom w przygotowaniu materiałów i pomieszczeń do zajęć. Wolontariusz będzie mieć również przestrzeń do wdrażania w życie własnych pomysłów w zakresie działań organizacji.

Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się osoby w wieku od 18 do 30 lat, które nie uczestniczyły jeszcze w projektach Wolontariatu Europejskiego. Organizatorzy nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia – ważna będzie tylko odpowiednia motywacja i otwartość na świat.

Koszty wyżywienia, zakwaterowania, kieszonkowe (100 euro/mies.) oraz koszty transportu międzynarodowego pokrywają organizatorzy - Orfeas Organization.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na podany niżej adres.

Gdzie: 
Xylokastro,Peloponez, Grecja
Kiedy: 
1 lutego – 31 lipca 2016 r.
Osoba kontaktowa: 
Ana Matusevic
Deadline: 
10.12.2015