Future Leaders Connect – program dla młodych liderów

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
09-04-2019

Ruszyła rekrutacja do pierwszej polskiej edycji Future Leaders Connect. Dołącz do globalnej sieci młodych liderów i liderek polityki przyszłości i zmieniaj świat!

British Council poszukuje wyjątkowych osób o udokumentowanych zdolnościach przywódczych, które chciałaby zaangażować się w tworzenie nowoczesnych polityk opartych na wiedzy i przy wsparciu mentorów pracować nad rozwiązaniami najbardziej palących globalnych problemów. 

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni dwie osoby, które wezmą udział w 10-dniowych warsztatach rozwijających zdolności przywódcze w Moller Institute, Churchill College i Uniwersytecie Cambridge oraz będą mogły porozmawiać o swoich pomysłach z brytyjskimi parlamentarzystami oraz światowymi przywódcami.

Wizyta w Wielkej Brytanii będzie dla nich szansą na zbudowanie sieci międzynarodowych kontaktów, stworzenie konkretnego planu działania oraz pozyskanie umiejętności i wiedzy niezbędnych do tego, aby stać się wpływowym przywódcą oraz wprowadzić proponowane przez siebie zmiany w kraju i poza jego granicami.

Aby wziąć udział w projekcie należy:

  • mieć między 18 a 35 lat,
  • wykazać się potencjałem przywódczym oraz wiedzą z zakresu tworzenia nowoczesnej polityki,
  • świetnie znać j. angielski,
  • być dyspozycyjnym w okresie 21 października – 1 listopada 2019 r.

Zgłoszenie on-line należy wypełnić do 6 maja 2019, do godziny 23:59 czasu brytyjskiego (czyli 7 maja 2019, do godziny 00:59 czasu polskiego).

Wszelkie koszty związane z udziałem w projekcie pokrywa British Council. Program wyjazdu dostosowany jest również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji

 

Deadline: 
06.05.2019