Nowe możliwości na skraju Europy

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
09-03-2017

Aż sześć różnych propozycji mają dla międzynarodowych wolontariuszy działacze młodzieżowi z portugalskiej Odemiry. Uwaga – zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 22 marca.

Odemira to zróżnicowany geograficznie region w południowo-zachodniej Portugalii, rozciągający się od gór, poprzez równiny aż do brzegów oceanu. Dominuje tu rolnictwo, leśnictwo i hodowla zwierząt, lokalne władze robią jednak wszystko, by zapewnić młodzieży szersze możliwości.

Elementem tych starań jest projekt "Odemira na Europa – Creating Opportunities!”. W jego ramach wolontariusze z innych krajów Europy mogą zaangażować się w jedno z sześciu przedsięwzięć, realizowanych w terminie od 1 listopada 2017 r. do 31 października 2018 r. Są to:
 - Praca z młodzieżą, media i komunikacja;
 - Turystyka aktywna, natura, zrównoważony rozwój i media;
 - Środowisko i zrównoważone wspólnoty;
 - Młodzież;
 - Kultura i sztuka;
 - Środowiska i zrównoważona eko-wspólnota.

Inicjatywy różnią się nie tylko tematyką, ale również miejscem realizacji, różne są również organizacje goszczące. Szczegółowe informacje w załączniku.

Osoby zainteresowane udziałem powinny jak najszybciej skontaktować się z jedną z organizacji wysyłających wolontariuszy za granicę w ramach Wolontariatu Europejskiego, a swoje CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny w języku angielskim przesłać do koordynatora projektu.

Gdzie: 
Odemira, Portugalia
Kiedy: 
1 listopada 2017 – 31 października 2018 r.
Osoba kontaktowa: 
Paulo Jacob
Deadline: 
22.03.2017
ZałącznikWielkość
PDF icon vagas_SVE_2017_EN.pdf609.22 KB