Ostatnia szansa na przygodę w Hiszpanii!

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
05-12-2018

Nie masz jeszcze planów na przyszy rok? Znasz j. angielski i chciałbyś podszkolić hiszpański? Purchena Youth Information Office ma dla ciebie świetną ofertę. Półroczny wolontariat w małej hiszpańskiej miejscowości, który rozpocznie się już w styczniu!

Purchena Youth Information Office poszukuje wolontariusza, który wesprze pracowników biura w codziennych działanich promocyjno-informacyjnych (pracując bezpośrednio z młodymi ludźmi oraz za pośrednictwem Internetu i mediów społecznościowych) oraz włączy się w realizację projektu odbudowy lokalnego Centrum Młodzieżowego. 

Będzie miał również wiele okazji, żeby wykazać się własną inicjatywą i realizować autorskie projekty. Może to być np. cykl zajęć (muzycznych, tanecznych, sportowych, komputerowych itd.) dla dla dzieci, młodzieży czy seniorów, ale wszelkie inne pomysły też będą mile widziane. 

Do jego obowiązków należeć będzie również m.in. pomoc młodym ludziom w przygotowaniu projektów EVS (w tym pomoc językowa), współpraca z lokalnym przedszkolem, szkołą oraz innymi organizacjami działającymi w regionie. 

Organizacja goszcząca zapewnia zakwaterowanie, ubezpieczenie, zwrot kosztów podróży oraz kieszonkowe na jedzenie i drobne wydatki. 

W projektach EVS udział mogą brać osoby w wieku od 18 do 30 lat.

CV (w formacie Europass) oraz list motywacyjny należy jak najszybciej słać na adres: cijpurchena@gmail.com 

Więcej informacji o organizacji

 

 

Gdzie: 
Purchena, Hiszpania
Deadline: 
10.12.2018