Poza utarte szlaki

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
12-01-2018

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata...? Dlaczego nie! Położony w maleńkiej wiosce Kerim na północy Goa w Indiach NoName Hostel właśnie poszukuje wolontariuszy!

Hostel "bez nazwy" powstał dzięki środkom pochodzącym z croudfoundingu. Jego twórcom przyświecało motto "Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo", dlatego postanowili, że za pobyt nie będą pobierane żadne opłaty. Do Kerim przyjechać więc może każdy, bez względu na zasobność portfela. Walutą jest tam przede wszystkim uśmiech i pozytywne nastawienie. 

Ale żeby to wspaniałe miejsce mogło funkcjonować, potrzebni są wolontariusze, którzy w zamian za dach nad głową pomogą w prowadzeniu hostelu. Do obsadzenia jest sporo stanowisk, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wolontariusze mogą m.in. pracować na recepcji, w stołówce, w ogrodzie lub opiekować się zwierzętami. Poszukiwane są również osoby, które podejmą się zarządzania stroną internetową hostelu lub uwieczniania hostelowej codzienności na zdjęciach i filmach. Do obsadzenia jest też stanowisko managera obiektu. 

Wolontariat w NoName Hostel trwa mininum miesiąc. Osoby, które chciałby dołączyć do zespołu hostelu w marcu, powinny wysłać swoje zgłoszenie do 15 lutego.

Więcej informacji
Formularz aplikacyjny 

 

Deadline: 
15.02.2018