Wolontariat w PNWM w Poczdamie

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
09-02-2017

Masz od 18 do 26 lat, chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Zgłoś się na ten wolontariat!

Wolontarisuz zostanie włączony/włączona w bieżącą pracę referatu koordynacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Jego zadania to m.in. wspieranie pracowników PNWM w przygotowaniu i przeprowadzeniu różnych projektów polsko-niemieckich (projekty szkoleniowe, publikacje, imprezy publiczne, prace biurowe itd.). Będzie też mógł/mogła także – we współpracy z niemieckim wolontariuszem/wolontariuszką z warszawskiego biura PNWM  – zaplanować i wspólnie zrealizować własny projekt!

Poszukiwane osoby w wieku od 18 do 26 lat (nie wolno ukończyć 26. roku życia podczas trwania wolontariatu), mieszkającej w Polsce, która będzie wspierała codzienną pracę PNWM. Wymagana jest przynajmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Możesz także nawiązać kontakt bezpośrednio z obecną wolontariuszką PNWM, Katarzyną Żądło tel.: +49 331 284 79 15, e-mail: katarzyna.zadlo@dpjw.org, która chętnie odpowie na Twoje pytania i opowie, jak wygląda wolontariat w PNWM w praktyce.

Gdzie: 
Poczdam (Niemcy)
Kiedy: 
1 września 2017 - 1 września 2018
Osoba kontaktowa: 
Magdalena Zatylna
Deadline: 
01.04.2017