Europejskie Forum Młodych w Pszczynie

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
05.06.2018

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych oraz Zespół Szkół nr 1 im. Gen. J. Bema w Pszczynie zapraszają młodych ludzi zainteresowanych zagranicznymi wyjazdami edukacyjnymi do udziału w Europejskim Forum Młodzieży, które odbędzie sie już 15 czerwca.

MyEU
Autor zdjęcia lub licencja: 
FAIE

Biorąc udział:

  • Będziesz mieć okazję przyczynić się do powstania nowego portalu internetowego - MyEU Portal - wspierającego młodych mobilnych w Europie;
  • Przypomnisz sobie o prawach, jakie przysługują Ci podczas pobytu za granicą z racji bycia obywatelem/ką Unii Europejskiej;
  • Dowiesz się, jak to jest studiować, stażować, być wolontariuszem lub pracować w innym kraju europejskim oraz  jakie są tego korzyści, jak to zorganizować i na co zwrócić uwagę wbierając projekt.

Będzie się działo!

A jeśli już byłeś/aś na takim wyjeździe, wypadnij i podziel się swoimi doświadczeniami z innymi młodymi ludźmi! 

Szczegółowy program i rejestracja: https://europejskie-forum-mlodych.konfeo.com/pl/groups

Europejskie Fora Młodych realizowane są w Polsce, we Włoszech i na Węgrzech w ramach projektu „MyEU. Youth in the move Portal to active citizenship of the European Union”. Współfinansowanie: Program Unii Europejskiej Rights, Equality, Citizenship (2014 – 2020).

W projekt zaangażowany jest Regionalny Punkt Informacyjny Eurodesk w Bielsku-Białej, prowadzony przez Fundację Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych: www.fundacjaaie.eu.