Spotkanie informacyjne Programu Erasmus+ w Białymstoku

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
23.11.2018

Stowarzyszenie ANAWOJ – Regionalny Punkt Informacyjny programu Erasmus+ w województwie podlaskim – zaprasza przestawicieli placówek oświatowych na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom realizacji projektów ze środków Programu Erasmus+.

Regionalne Punkty Informacyjne

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia w godzinach od 10 do 13 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego. Zostaną na nim przedstawione aspekty formalne programu, poszczególne sektory i akcje, przykłady projektów.

Wydarzenie jest skierowane do nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych/edukacyjnych, kadry placówek edukacyjnych, przedstawicieli organów prowadzących, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli uczelni wyższych oraz wszystkich osób zainteresowanych uczestnictwem w najpopularniejszym unijnym programie edukacyjnym, jakim jest Erasmus+.

Organizatorzy zapraszają do udziału w spotkaniu przede wszystkim reprezentantów instytucji/organizacji nie posiadających doświadczenia w aplikowaniu o fundusze w ramach programu.

Zgłoszenia do 6 grudnia przez formularz.

Więcej informacji