Study UK! Targi uczelni brytyjskich

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
05.11.2019

Chciałbyś studiować w Wielkiej Brytanii? 20 listopada w Gdańsku, 21 w Warszawie, a 22 w Krakowie odbędą się organizowane przez British Council targi uczelni brytyjskich, podczas których dowiesz się, jak to zrobić.

fot. materiały prasowe
Autor zdjęcia lub licencja: 
fot. materiały prasowe

Podczas targów przedstawiciele brytyjskich uniwersytetów odpowiedzą na wszystkie wasze pytania dotyczące studiów w Zjednoczonym Królestwie. Doradzą też jak przygotować aplikację oraz w jaki sposób wybrać program studiów i odpowiednie kursy.

Podczas seminariów i warsztatów dowiecie się również jak napisać dobry list motywacyjny, jak przygotować wymagany przez brytyjskie uczelnie wniosek UCAS (Universities and Colleges Admissions Service) oraz podanie o stypendium. Będziecie też mogli porozmawiać przez Skype z polskimi studentami studiującymi aktualnie w Wielkiej Brytanii. Przy stanowisku British Council dowiecie się natomiast jak uzyskać wymagany przez większość brytyjskich uczelni certyfikat językowy IELTS.

Udział w targach jest bezpłatny. Lista uniwersytetów, które zaprezentują się podczas targów oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie British Council.