Europejski Tydzień Młodzieży: zapraszamy na Dobrą!

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
10-04-2017

Twórz, działaj, włącz się - to hasło tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Najważniejszym wydarzeniem będzie konferencja w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.

Europejski Tydzień Młodzieży organizowany jest w Polsce z inicjatywy Komisji Europejskiej po raz ósmy. Tegoroczna edycja - w związku z 30-leciem programu Erasmus - będzie okazją do szerzenia wiedzy o programie Erasmus+, a także do wysłuchania pomysłów młodych ludzi dotyczących polityki młodzieżowej UE.

Polskie obchody ETM skupią się na tematyce zmian technologiczno-cyfrowych. Postępujący rozwój cyfrowego społeczeństwa wymaga innych niż dotychczas narzędzi wspierających zaangażowanie, a jednocześnie nadal istotne są w nim wartości takie, jak solidarność, zaangażowanie społeczne, międzykulturowość.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Młodzieży zaprasza młodych do udziału w debacie Cyfryzacja otwiera przed nami granice wyobraźni – współczesne formy zaangażowania młodych w społeczeństwie obywatelskim. Po debacie o godz. 16:30 wystąpi zespół Lilly Hates Roses.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Uwaga - uczestnikom debaty organizatorzy zwracają koszty podróży!

Gdzie: 
Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66
Kiedy: 
9 maja 2017 r., godz. 14:00
Termin zgłoszenia: 
09.05.2017