„Lekcje z ZUS” – szkolenie w Warszawie

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
29-10-2018

Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zapraszają dyrektorów, nauczycieli przedsiębiorczości, wiedzy o społeczeństwie i doradców zawodowych ośrodków doskonalenia nauczycieli do udziału w szkoleniu w ramach projektu "Lekcje z ZUS".

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną cztery lekcje o ubezpieczeniach społecznych wraz ze scenariuszami. Metodyk-współautor projektu omówi metody nauczania zaproponowane w realizacji projektu i wskaże na wiedzę, jaką zdobywa uczeń w kontekście umiejętności kluczowych.

Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2018 r. o godzinie 10.00 w Warszawie, w Centrali ZUS przy ulicy Szamockiej 3/5, sala B05.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży uczestników. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne, przewidziana jest także przerwa kawowa i obiadowa.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mogli skorzystać z porad ekspertów ZUS w zakresie zasiłków, emerytur i rent oraz stanu swojego konta w ZUS.

Więcej informacji

Kiedy: 
15.10.2018
Termin zgłoszenia: 
09.11.2018