Poznaj ofertę programu Erasmus+

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
29-12-2016

Inspirująco, merytorycznie, energicznie, a momentami nawet refleksyjnie ‒ tak właśnie będzie podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego programu Erasmus+ 2017. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na PGE Narodowy już 11 stycznia!

W programie spotkania jest 16 sesji warsztatowych. Uczestnicy Dnia Informacyjnego poznają ofertę programu Erasmus+, zasady dotyczące składania wniosków, realizacji projektów oraz ich rozliczania, dowiedzą się również szczegółów na temat oferty programu eTwinning oraz Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży. Radą w rozwiązywaniu ewentualnych problemów służyć będą zaproszeni eksperci.

Spotkanie na PGE Narodowym będzie też okazją do zainaugurowania obchodów 30-lecia programu Erasmus. Jak podkreślają organizatorzy, ten największy unijny program edukacyjny zmienił już życie tysięcy osób - i robi to do tej pory. Myśl ta zostanie rozwinięta podczas wykładu inauguracyjnego „Od Erasmusa do Erasmusa+. 30 lat programu, który zmienia życie Europejczyków”.

W Ogólnopolskim Dniu Informacyjnym mogą uczestniczyć zarówno osoby, które mają bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu unijnych programów edukacyjnych, jak i te, które dopiero szukają pomysłu na realizację własnego przedsięwzięcia.

Styczniowa impreza będzie już czwartą edycją Dnia Informacyjnego. W poprzednich uczestniczyło zwykle ok. 1000 osób z całej Polski.

Na wszystkie panele warsztatowe obowiązuje rejestracja.

Gdzie: 
PGE Narodowy w Warszawie
Kiedy: 
11 stycznia 2017 r.
Termin zgłoszenia: 
11.01.2017
Więcej informacji: