Seminarium “Making Waves” w Gdańsku

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
18-07-2018

Punkty Kontaktowe programu „Europa dla obywateli” z krajów regionu Morza Bałtyckiego zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządowych na międzynarodowe seminarium kontaktowe „Making Waves”.

Celem seminarium będzie przekazanie informacji o priorytetach i zasadach programu “Europa dla obywateli”, wymiana pomysłów i dobrych praktyk, zainspirowanie do działań obywatelskich w ramach programu oraz – stworzenie przestrzeni do nawiązania partnerstw międzynarodowych w regionie, które zaowocują dobrej jakości projektami i współpracą międzynarodową w ramach programu „Europa dla obywateli”. 

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele instytucji publicznych, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji edukacyjnych, badawczych i kulturalnych z Finlandii, Danii, Estonii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Polski i Szwecji.

Seminarium będzie w całości prowadzone w języku angielskim.

Polski Punkt Kontaktowy pokrywa koszty podróży oraz zakwaterowania zakwalifikowanych do udziału uczestników z Polski; jak również koszt organizacji i logistyki wydarzenia.

Więcen informacji oraz zgłoszenia: www.balticseacontact.eu/bsc2018

Kiedy: 
09.10.201811.10.2018
Termin zgłoszenia: 
21.08.2018