Tool Fair – targi narzędzi edukacyjnych w Warszawie

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
21-03-2019

Kilkudziesięciu pracowników młodzieżowych z Polski, Czech, Litwy, Słowacji, Rosji oraz Krajów Partnerstwa Wschodniego spotka się w Warszawie podczas kolejnej edycji Tool Fair. Będzie to świetna okazja do wymiany opinii związanych z oceną polityk młodzieżowych oraz dzielenia się wiedzą o metodach pracy z młodzieżą.

Tool Fair to spotkanie osób pracujących z młodzieżą w ramach różnorodnych inicjatyw i projektów edukacyjnych skupionych na edukacji pozaformalnej. Polska edycja stanowi wstęp do uczestnictwa w międzynarodowej edycji targów narzędzi edukacyjnych, które w tym roku zostaną zorganizowane w listopadzie w Rovaniemi (Finlandia). Majowy Tool Fair rozpoczyna również serię wydarzeń organizowanych w Warszawie 9 maja br. w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży.

Wydarzenie skierowane jest do pracowników młodzieżowych, koordynatorów projektów młodzieżowych oraz projektów wolontariackich (Europejski Korpus Solidarności/European Voluntary Service), trenerów, facylitatorów, przedstawicieli sektora przedsiębiorstw pracujących z młodzieżą, liderów młodzieżowych, mentorów wolontariuszy oraz innych osób bezpośrednio pracujących z młodzieżą. 

Tool Fair rozpocznie się 7 maja 2019 r. kolacją około 19:00, będzie trwało pełny dzień i zakończy się 9 maja 2019 r. śniadaniem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty podróży oraz zakwaterowania pokrywa Polska Narodowa Agencja programu Erasmus+ oraz Polska Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności. 

Formularz zgłoszeniowy 

Kontakt:
Lia Sayadyan
E-Mail: lia.sayadyan@frse.org.pl
Tel. +48 22 46 31 431
Jakub Rejniak
E-mail: jakub.rejniak@frse.org.pl
Tel. +48 22 46 31 428
 

Kiedy: 
07.05.201910.05.2019
Termin zgłoszenia: 
08.04.2019