Transparency School 2018 na Litwie

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
24-04-2018

Lato za pasem, warto więc już teraz zastanowić się, jak produktywnie wykorzystać wakacje. Co powiecie na intensywną 7-dniową szkołę letnią poświęconą tematyce walki z korpucją? Transparency International zaprasza na nią do Wilna.

Transparency International School on Integrity skierowana jest do studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak można walczyć z korupcją, co zrobić, aby zmusić władze lokalne, polityków oraz szefów wielkich korporacji do bardziej przejrzystych działań oraz dlaczego wszystkim nam się to opłaca. 

Słuchacze TISI wezmą udział w zajęciach skupionych wokół trzech modułów tematycznych: sektora prywatnego, sektora publicznego oraz inicjatyw obywatelskich. W programie wydarzenia znalazły się też debaty, wykłady, warsztaty, zajęcia integracyjne oraz wspólne zwiedzanie miasta.

Osoby, które chcą skorzystać ze stypendium na pokrycie kosztów udziału w wydarzeniu powinne wysłać swoje aplikacje do 1 maja. Pozostali na zgłoszenia mają czas do 20 maja. 

Więcej informacji: http://transparencyschool.org/

 

Kiedy: 
02.07.201808.07.2018
Termin zgłoszenia: 
20.05.2018