W Grecji o współpracy międzynarodowej

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
09-04-2018

Szkolenie „APPETISER” to wprowadzenie do tego, czym może być współpraca międzynarodowa w zakresie pracy z młodzieżą. SALTO zaprasza na nie pracowników młodzieżowych oraz koordynatorów projektów skierowanych do młodzieży.

Poruszone zostaną tematy takie, jak: uczenie międzykulturowe, edukacja pozaformalna, komunikacja w projektach międzynarodowych, program Erasmus+ Młodzież. Uczestnicy zyskają również możliwość wymienienia się doświadczeniami, oraz dobrymi praktykami i poznania organizacji, z którymi w przyszłości będą mogli realizować projekty.

Polska Narodowa Agencja Programu Eramus+ dysponuje 2 miejscami dla uczestników z Polski. Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie były przez nią wysyłane na wydarzenia międzynarodowe. Organizatorzy pokrywają koszty wyżywienia i zakwaterowania. Narodowa agencja zapewnia zwrot kosztów podróży (do 2100 zł). Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba mieć skończone 18 lat i komunikatywnie posługiwać się j. angielskim.

Więcej informacji o szkoleniu  „APPETISER – An introduction on how to use the ‘Erasmus+ Youth in Action’ Programme for international youth work” oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronach SALTO.

Kiedy: 
04.06.201809.06.2018
Osoba kontaktowa: 
Karolina Suchecka
Termin zgłoszenia: 
15.04.2018