W Jarosławiu o międzynarodowych projektach edukacyjnych

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
19-03-2019

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zaprasza dyrektorów szkół branżowych, nauczycieli kształcenia zawodowego, przedsiębiorców oraz pracowników centrów kształcenia praktycznego i doradztwa zawodowego do udziału w konferencji pt. „Możliwości rozwoju zawodowego uczniów i nauczycieli w międzynarodowych projektach edukacyjnych”.

W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju edukacji zawodowej i branżowej z wykorzystaniem programów Erasmus+, Program Edukacja, czy PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. Eksperci Narodowej Agencji opowiedzą także o konkursach Euroskills i Worldskills. W programie znalazła się również dyskusja panelowa, w której udział wezmą beneficjenci programu Erasmus+ oraz przedstawiciele pracodawców. Głównym tematem dyskusji będzie możliwość współpracy partnerskiej pomiędzy szkołami a pracodawcami.

Uczestnicy konferencji będą mogli porozmawiać z ekspertami Narodowej Agencji i skonsultować swoje pomysły, odwiedzić stoiska dobrych praktyk oraz wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez Mobilne Centrum Edukacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały edukacyjne oraz poczęstunek. 

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji

Kiedy: 
24.04.2019
Termin zgłoszenia: 
20.04.2019