Workcampy w Portugalii

27-09-2011
Ostatnia aktualizacja: 27.09.2011 r.
movimentoSmall.GIF

Co roku Portugalski Instytut Młodzieży dofinansowuje organizację wielu tygodniowych workcampów na terenie Portugalii. Uczestniczyć w nich mogą młodzi (18-30 lat) Portugalczycy i obcokrajowcy przebywający w Portugalii.

Workcampy odbywają się od maja do października. Wolontarusze wykonują głównie (ale nie tylko!) prace związane z ochroną lasów przed pożarami (sprzątanie obszarów leśnych, wytyczanie szlaków, monitorowanie fauny i flory, uświadamianie i pomoc ludności lokalnej itd.)

Koszt udziału w workcampie to 2 euro/dzień, czyli 14 euro za cały workcamp. Uczestnicy mają zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie.

Uwaga! Informacje na podanych stronach i formularze zgłoszeniowe dostępne są tylko w języku portugalskim.

Rodzaj: 
workcamp
Rodzaj: 
krótkoterminowy
Gdzie: 
Portugalia