Eurokalendarz

Europejskie Dni Pracy

Setki tysięcy Europejczyków wciąż bez skutku szuka pracy. To dla nich unijne służby zatrudnienia EURES organizują imprezy z cyklu Europejskie Dni Pracy.


Europejskie Dni Pracy to dynamiczne targi pracy, na których osoby poszukujące pracy spotykają się z potencjalnymi pracodawcami.

Kandydaci do pracy mogą tam znaleźć nie tylko oferty pracy, ale również otrzymać praktyczne informacje i porady od doradców EURES i innych specjalistów ds. zatrudnienia. Z kolei pracodawcy uzyskają bezpłatny i bezpośredni dostęp do ogromnej puli kandydatów z Europy zainteresowanych mobilnością w celach zawodowych.

W ramach Europejskich Dni Pracy co roku odbywają się setki imprez w całej Europie. Dni Pracy różnią się zakresem i tematyką, ale ich celem zawsze jest wspieranie mobilności w Europie oraz dopasowanie idealnych kandydatów do właściwych stanowisk.

Aby Europejskie Dni Pracy mogło odwiedzić jak najwięcej osób, stworzone zostały Europejskie Dni Pracy Online, dzięki którym pracodawcy i osoby poszukujące pracy mogą się „wirtualnie” spotkać bez potrzeby osobistego uczestnictwa w targach.

Niektóre Europejskie Dni Pracy są organizowane jednocześnie jako targi w konkretnym miejscu i Europejskie Dni Pracy Online.

Więcej informacji:

europeanjobdays/pl facebook/EURESjobs

Data utworzenia: