Atomic Grants

Minigranty dla przedsiębiorczych kobiet


Atomic Garnts to wsparcie pieniężne i coachingowe dla przedsiębiorczych kobiet.

Cel

W 2023 roku Passion Collective przyzna cztery granty kandydatkom, które szukają wsparcia finansowego na rozwój swojej pasji. Celem programu jest spowodowanie pozytywnej zmiany u beneficjentek.

Zasady

Dotację można przeznaczyć wyłącznie na własną działalność lub własną działalność  gospodarczą (niekwalifikowalne jest jej przekazanie na rzecz innych osób lub organizacji). Laureatki muszą wyrazić gotowość do poddania się kontroli finansowej i korzystania z  obowiązujących procedur księgowych. Dodatkowo, ponoszą one odpowiedzialność za opłacenie wszelkich podatków związanych ze stypendium oraz za wszelkie ewentualne konsekwencje wydania pieniędzy.

Organizatorzy chcą podzielić się historią o wygraniu grantu, a także o tym, jak wpłynął on na sytuację zwyciężczyń. Historie te będą prawdopodobnie miały dłuższą formę publikowaną na stronie internetowej – podobnie do Passion Stories – i będą również publikowane w mediach społecznościowych. 

Kto może aplikować

Osoby, które identyfikują się jako kobiety, ukończyły 21 lat i znają język angielski. Można mieszkać w dowolnym miejscu na świecie – pod warunkiem, korzystania z bankowości elektronicznej, poczty e-mail i mediów społecznościowych.

Formalności aplikacyjne

Aplikować można za pomocą formularza dostępnego na stronie programu. Nabory prowadzone są w trybie ciągłym a zgłoszenia przyjmowane w terminach:

  • do 17 marca, godz. 17:00;
  • do 23 czerwca, godz. 17:00;
  • do 22 września, godz. 17:00;
  • do 15 grudnia, godz. 17:00.

Dofinansowanie

Dotacja w wysokości 1500$, coaching prowadzony przez Keystone Group International oraz bezpłatny rok dostępu do Passion Collective On Demand.

#kobiety #przedsiębiorczość #zmiana #coaching

stopka strony