Konkursy

Eurodeskowy konkurs fotograficzny "Zielona Europa"

Gotowi na Eurodeskowe wyzwanie? Wystarczy zdjęcie obrazujące wkład w bardziej ekologiczną/"zieloną" Europę aby powalczyć o nagrody!


Na przestrzeni ostatnich lat zmiany klimatyczne zajmują poważne miejsce w debacie politycznej i jest to temat, którym bez wątpienia należy się zająć, jeśli chcemy mieć nadzieję na bardziej zrównoważoną przyszłość. Według ogólnoeuropejskiego sondażu zmiany klimatyczne i środowisko znajdują się na szczycie listy obaw młodych ludzi w Unii Europejskiej.

Zasady uczestnictwa
W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które mają co najmniej 13  i nie więcej niż 30 lat. Aby wziąć udział należy zrobić zdjęcie pokazujące Twój wkład w bardziej ekologiczną/“zieloną” Europę i dodać je w odpowiedniej sekcji na stronie Time to Move. Przewidziano dwóch zwycięzców - jednego wyłoni jury a drugi zostanie wybrany w otwartym głosowaniu. Poproś znajomych o wsparcie w głosowaniu na Twój projekt! 

Zgłoszenia
Zgłoszenia można przesyłać od 7 września, od godz. 12:00, do 19 września, także do godz. 12:00.

Nagrody
Zwycięzca publicznego głosowania (zdjęcie z największą liczbą głosów) otrzyma pakiet gadżetów Time to Move, w tym bidon, koszulkę i grę karcianą Time to Move. Zwycięzca wyłoniony przez jury otrzyma plecak Eastpak i 6-miesięczny plan Spotify Premium.

Więcej informacji
Konkurs odbywa się w ramach Eurodeskowej kampanii “Time to Move”. Przez cały wrzesień i październik planowanych jest kilka wyzwań konkursowych tego typu. Więcej o kampanii dowiesz się z naszego newsa i ze strony internetowej projektu. Już teraz możesz sprawdzić jakie aktywności przewidzieliśmy w październiku. Z czasem na naszej mapce będzie pojawiać się coraz więcej wydarzeń!

 


#TTM #Eurodesk #wydarzenia #konkurs #październik #seminaria #sesje #webinary