Konkursy

Konkurs na projekt maskotki WUF

Interesujesz się grafiką, masz pomiędzy 16 a 25 lat i głowę pełną pomysłów? Weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest 15 tys. złotych!


ONZ oraz Miasto Katowice pracują nad organizacją gigantycznego, międzynarodowego wydarzenia – Światowego Forum Miejskiego (World Urban Forum) które odbędzie się w czerwcu 2022 roku. Z tej okazji ogłosili konkurs na projekt graficzny maskotki tego wydarzenia.

Aby wziąć udział w konkursie zaprojektuj i nazwij maskotkę promującą WUF. Pamiętaj, że musi ona nawiązywać do tematyki Światowego Forum Miejskiego. Następnie prześlij pracę na adres: promocja@mfipr.gov.pl

Masz czas do 31 października! 

Nagrodą główną w konkursie jest 15 tys. złotych oraz imienne zaproszenie do udziału w XI sesji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach, które odbędzie się w czerwcu 2022 roku i oficjalne wręczenie nagrody w formie podziękowania za wsparcie działań promocyjnych WUF11, przez Pełnomocnika Rządu ds. Światowego Forum Miejskiego oraz przedstawiciela Programu Narodów Zjednoczonych ds. Osiedli Ludzkich (UN-Habitat). 

Więcej informacji
 


#konkurs #WUF #ŚwiatoweForumMiejskie