Konkursy

Opowiedz o swoich umiejętnościach

Celem konkursu #CedefopVideoAward jest promowanie doskonałości w kształceniu i szkoleniu zawodowym w całej Unii Europejskiej i poza nią. Nagrodą jest udział w ceremonii wręczenia nagród w Salonikach.


Organizatorem konkursu jest Cedefop, Europejskie Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego. Tegoroczna edycja konkursu jest częścią działań w ramach Europejskiego Roku Umiejętności.

Zasady:

  • konkurs jest otwarty dla zespołów osób uczących się w szkołach kształcenia i szkolenia zawodowego oraz innych podmiotów prowadzących szkolenia w Unii Europejskiej, Islandii i Norwegii;
  • zespoły muszą przesłać klip wideo;
  • klip powinien przedstawiać historię opartą na doświadczeniach osób uczących się w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego lub w zespole, w której uchwycono jedną umiejętność, której nauczyły się podczas szkolenia zawodowego. Klip wideo powinien być wsparty narracją z silnym przekazem.

Nagroda

Zwycięski zespół otrzyma nagrodę #CedefopVideoAward podczas ceremonii wręczenia nagród w Salonikach na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych Saloniki 2024.

Więcej informacji. 


#Konkurs #Cedefop #Wideo

stopka strony