Konkursy

Wolontariat w jednym zdjęciu

Byłeś, jesteś, a może będziesz w najbliższym czasie uczestniczył w akcjach wolontariatu i chcesz się tym podzielić z innymi? Świetnie się składa! Weź udział w konkursie "Wolontariat w jednym zdjęciu" organizowanym przez Stowarzyszenie LEVEL UP.  Zadaniem konkursowym jest wysłanie zdjęcia przedstawiającego Twój wolontariat wraz z krótkim opisem zawierającym opis działalności w ramach akcji wolontariackiej.


Konkurs ma na celu wymianę dobrych doświadczeń, związanych z wolontariatem i zachęcenie do brania udziału w dobrowolnej i świadomej pracy na rzecz innych. Realizowany jest w ramach projektu "E-volunteering – key to be active", który został dofinansowany ze środków programu Erasmus+, uruchomionego przez Komisję Europejską.

Kto może aplikować 
Organizatorzy zapraszają do udziału wolontariuszy działających lokalnie, za granicą lub e-wolontariuszy. Pokażcie jak działacie!

Zasady
Tematem zdjęcia konkursowego musi być dowolne działanie wolontariackie, w którym brałeś/aś udział, ale uwaga (sic!), możesz wybrać tylko jedno zdjęcie, więc jeśli brałeś/aś udział w kilku tego typu przedsięwzięciach, zastanów się, które dało Ci najwięcej satysfakcji i przyniosło korzyść odbiorcom Twoich działań.

Do fotografii musisz dołączyć także opis na 1000 znaków, w którym opowiesz o działaniu uwiecznionym na zdjęciu. 

Zgłoszenia przyjmowane są  do 30.09.2021 r., a w zabawie brać udział mogą osoby między 13 a 30 rokiem życia. Zdjęcia opublikowane zostaną na stronie facebookowej Stowarzyszenia LEVEL UP, gdzie w okresie od 1 do 6 października odbędzie się głosowanie na podstawie polubień/reakcji na zdjęcia . Wyniki zostaną ogłoszone 08.10.2021 r.

Dwa zdjęcia zostaną nagrodzone podstawową wersją gry Dixit. Jednego wygranego wyłoni zespół LEVEL UP, a drugiego wskaże publiczność podczas głosowania na Facebooku.

Więcej informacji

Kliknij, aby otworzyć formularz

Zapoznaj się z regulaminem


#wolontariat #zdjęcie #levelup

stopka strony