Konkursy

Wspólnie przez Europę

Jak dobrze móc znowu podróżować po Europie i spędzić wakacje ze znajomymi z innych krajów! Pokaż te emocje na fotografii i powalcz o ciekawe nagrody.


Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie i przesłanie zdjęcia lub zdjęć, które ukazują radość z możliwości podróżowania po krajach UE i wspólnego spędzania wakacji z innymi Europejczykami. Praca powinna w kreatywny sposób nawiązywać do wspólnoty europejskiej, jedności z innymi mieszkańcami UE lub przedstawiać korzyści dla podróżujących, wynikające z członkostwa Polski w UE.

Zgłoszenie
Pracę konkursową można zgłosić w komentarzu pod postem na stronie na Facebooku lub przesyłając ją bezpośrednio przez Messengera na: https://www.facebook.com/epwarszawa.

Uczestnicy
Konkurs skierowany jest do osób (profesjonalistów i amatorów), które zarejestrowały się lub zarejestrują się na platformie Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu.

W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby w dowolnym wieku. Prace osób niepełnoletnich muszą zostać zgłoszone na adres mailowy: krzysztof.szczepaniak@profile.com.pl wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

Nagrody
Dla uczestniczek i uczestników najwyżej ocenionych zdjęć przewidziane są trzy nagrody:

• Nagroda I - kamera sportowa, 
• Nagroda II - stabilizator do kamery i aparatu, tzw. gimbal 
• Nagroda III - statyw umożliwiający nagrywanie filmów i robienie zdjęć na nierównych powierzchniach.

Więcej informacji


#konkurs #fotografia #zdjęcie #podróż #europa #ue