O nas

Powiedzieli o nas

Przechwytywanie.PNG

01.04.2022

Pozytywnie zakręcona rodzina

Jestem zaszczycona, że mogę być częścią sieci Eurodesk. Z każdym kolejnym spotkaniem czuję się coraz mocniej członkiem tej pozytywnie zakręconej rodziny. Z marcowego spotkania Eurodesku wyjechałam z głową pełną pomysłów i zastrzykiem pozytywnej energii. Do następnego! 

Żaneta Jasińska 
Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej

Eliza.png

09.03.2022

Wszystko zaczyna się od Eurodesku

Chciałam poznawać ludzi i dzielić się moim światem, który wykracza poza Internet czy szkołę. I wtedy właśnie trafiłam na spotkanie z przedstawicielem Eurodesku i usłyszałam o możliwościach dla ludzi takich, jak ja. Razem z kolegami i koleżankami, oraz dzięki pomocy konsultantów Eurodesku z krakowskiego stowarzyszenia Europe4Yoyth, zorganizowałam wymianę młodzieżową, w której wzięli udział młodzi ludzie z Włoch, Grecji, Rumunii i Estonii. 

Eliza Kania,
uczennica z Krakowa 

Aleksandra_Jarocka.jpg

15.06.2020

Fantastyczne źródło informacji

Eurodesk obserwuję od dobrych kilku lat i jest dla mnie absolutnie fantastycznym źródłem informacji.

Aleksandra Jarocka,
Trenerka edukacji pozaformalnej,
Alleverse Edukacja Pozaformalna

Natalia_Szkudlarek.jpg

19.12.2019

Dzięki Eurodeskowi nasze warsztaty są lepsze

Dzięki Eurodesk Polska jesteśmy lepszymi trenerami, a prowadzone przez nas warsztaty są atrakcyjniejsze. Wszystko za sprawą szkoleń i wsparcia merytorycznemu Krajowego Biura oraz narzędzi w postaci gier edukacyjnych - Euroszanse i Time to Move.

Natalia Szkudlarek,
Semper Avanti - Opole, Eurodesk Opole

Dominika_Wierzbicka.jpg

01.11.2019

Informacja to szansa dla młodych

Eurodesk uświadomił, jak wielką szansą może być dotarcie do młodego człowieka z odpowiednią informacją w odpowiednim czasie.

Dominika Wierzbicka
Fundacja EBU, Eurodesk Mińsk Mazowiecki

kinga_liwak_pop.jpg

30.10.2019

Wymiana doświadczeń zwiększa efektywność

Informacja dla młodzieży to dziedzina, w której jest jeszcze wiele do zrobienia. A że zasoby ludzkie i finansowe są mocno ograniczone warto wymieniać się doświadczeniami i metodami. To znacznie zwiększa efektywność organizacji i osób prowadzących działalność informacyjną.

Kinga Liwak,
uczestniczka projektu Eurodesk Tour
Fundacja Sempre a Frente

martyna_olech_pop.jpg

26.10.2019

Warto docierać z informacją do młodych

Warto docierać z informacją do możliwie jak najszerszego grona młodych ludzi, by mogli próbować czegoś nowego i okiełznać lęk przed tym,co nieznanie. Młodzi ludzie mają olbrzymie pokłady różnych talentów i potencjał. Szkoda, że tak rzadko korzystają z możliwości wyjazdów edukacyjnych za granicę.

Martyna Olech,
uczestniczka projektu Eurodesk Tour
Stowarzyszenie Europe4Youth

o eurodesku

20.06.2019

Członkostwo w Eurodesku to ogromna wartość

Eurodesk to szansa dla młodzieży na rozwijanie pasji, poszerzenie horyzontów, wzmocnienie kompetencji. Wykorzystanie możliwości, jakie daje UE łączy się z dostępem do informacji, a także z działaniami animacyjnymi w lokalnych środowiskach. Członkostwo w sieci Eurodesk stanowi dla nas ogromną wartość. Wspaniale jest współpracować z osobami, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, pomysłami i są otwarte na realizację wspólnych projektów.

Magdalena Wiczewska
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Mariola

19.06.2019

Eurodesk otwiera nowe możliwości

Eurodesk otwiera nam i naszym członkom nowe możliwości. Inspiruje do działania i pozwala upowszechniać informacje skierowane do młodzieży. Cieszymy się, że jesteśmy w szacownym o gronie osób pracujących na rzecz następnych europejskich pokoleń.

Grażyna Nartowska-Kijok,
Federacja Mazowia, Eurodesk Warszawa

Aneta  Kowalska

21.06.2018

Brak wiedzy skazuje na wykluczenie

Zachwyca nas wachlarz możliwości, które stworzono młodym Europejczykom dzięki programom finansowanym ze środków budżetu Unii Europejskiej. Niestety w małych miejscowościach, a szczególnie na obszarach wiejskich, wiedza na ich temat jest znikoma. Przyłączając się do sieci Eurodesk chcieliśmy otworzyć młodych ludzi na piękne doświadczenia, które mogą stać się ich udziałem, zdając sobie sprawę, że brak wiedzy skazuje na wykluczenie.

Dominika Pfeif
Dyrektorka Zespołu Szkół Mechanicznych im. Bolesława Krzywoustego, Eurodesk Kołobrzeg

Marysia_Bukowska.jpg

14.01.2016

Pozytywne zaskoczenie

Warsztaty Eurodesku o wolontariacie za granicą były dla mnie dużym i niezmiernie pozytywnym zaskoczeniem. W niczym niepodobne do wykładu ani szkolnej lekcji. Prowadzone kreatywnie i z pomysłem, pomogły mi lepiej zrozumieć, „jak to wszystko działa”.

Marysia Bukowska,
uczestniczka warsztatów Eurodesk Polska

stopka strony