Weź udział -

Opublikowane przez: Eurodesk Polska

Europejskie Forum Młodych Liderów 2021


150 aktywistów z całej Europy spotka się, żeby porozmawiać o wszystkim tym, co ważne dla młodych. Możesz do nich dołączyć!

W programie wydarzenia zaplanowano omówienie nowych priorytetów tematycznych unijnych programów młodzieżowych w latach 2021-2027: włączanie i różnorodność, zielony Erasmus, cyfrowy Erasmus oraz udział w życiu demokratycznym i społecznym. Przewidziano czas na dyskusję, warsztaty oraz sesje tematyczne.

Wydarzenie będzie miało formę hybrydową, część uczestników będzie fizycznie obecna w Warszawie, a część - online.

Należy wziąć pod uwagę możliwe ograniczenia związane z COVID-19. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie, a w sprawie zwrotu kosztów podróży należy kontraktować się z Narodową Agencją ze swojego kraju. 

Organizatorem Europejskiego Forum Młodych Liderów jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Kto może aplikować

  • liderzy młodzieżowi,
  • pracownicy młodzieżowi,
  • trenerzy,
  • koordynatorzy EKS.

Aplikować mogą obywatele Polski, krajów UE, Bałkanów Zachodnich, Partnerstwa Wschodniego i Federacji Rosyjskiej. Wydarzenie skierowane jest do osób w wieku 18-30 lat, które dobrze znają język angielski.

Formalności aplikacyjne

Poszczególne Narodowe Agencje dokonają wstępnej selekcji kandydatów ze swoich krajów. Organizator dostosuje listę uczestników i poinformuje wszystkich wnioskodawców o wyniku selekcji. Aby zarejestrować się na wydarzenie, należy utworzyć konto na stronie SALTO.

Dodatkowe informacje

Inicjatywa finansowana jest z programu Erasmus+.

Więcej informacji

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Marina Makarenko
e-mail: marina@salto-youth.net
tel: +48 22 46 31 46

Oferta pochodzi ze strony: http://trainings.salto-youth.net/9480

stopka strony