Projekty

09-02-2017

Wolontariat w PNWM w Poczdamie

Masz od 18 do 26 lat, chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Zgłoś się na ten wolontariat!
09-02-2017

Wolontariat w centrum edukacyjnym - Malaga

Zajęcia społeczno-kulturalne, nauczanie języków czy podnoszenie świadomości dot. spraw związanych ze środowiskiem to główne obszary tematyczne wolontariatu w organizacji CES Santa Maria de los Angeles.
09-02-2017

Wolontariat w hiszpańskim muzeum nauki

Principia Science Center poszukuje dwóch wolontariuszy zainteresowanych pracą w muzeum nauki oraz centrum techniki interaktywnej.
12-01-2017

Nabór do JM Jazz World Orchestra

Młodzi muzycy jazzowi z całego świata mają okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych instrumentalistów, a następnie wyruszyć w trasę koncertową po Europie.
15-11-2016

Edukacja na ulicy

Jeśli dziecko nie może pójść do szkoły, szkoła przyjedzie do dziecka – tak brzmi motto belgijskiej organizacji zajmującej się dziećmi ulicy. Aktywiści szukają w Polsce partnerów do współpracy.
07-09-2015

Nowa europejska baza ofert dla młodzieży

Twoja organizacja oferuje młodym ludziom możliwość udziału w międzynarodowych projektach, szkoleniach czy wolontariacie? Oferty są bezpłatne lub niedrogie? Promuj je na stronie LastMinute Offers!