Projekty

15-02-2018

Zostań Mobilnym dziennikarzem programu Erasmus+

Chcesz pogłębić swoje doświadczenie dziennikarskie? Interesujesz się tematyką szeroko rozumianej edukacji oraz projektów międzynarodowych? Zostań „Mobilnym dziennikarzem” i inspiruj swoimi tekstami.
15-02-2018

Konkurs na Regionalne Punkty Informacyjne

Do końca miesiąca organizacje i instytucje mogą zgłaszać swoje kandydatury na Regionalne Punkty Informacyjne. W całej Polsce powstanie 16 takich punktów - po jednym w każdym województwie.
12-02-2018

Program dla Młodych Liderów

Masz od 21 do 26 lat? Wiesz, jak rozwiązać problemy współczesnego świata? Zgłoś się i weź udział w Europejskich Dniach na Rzecz Rozwoju. Temat tegorocznej edycji wydarzenia to "Kobiety i dziewczęta w walce o zrównoważony rozwój".
11-02-2018

Międzynarodowa Akademia Praw Człowieka

Trwa rekrutacja do Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej (Humanity in Action Fellowship 2018). Uczestnicy tegorocznej edycji programu spotkają się w Warszawie, Berlinie lub Atlancie.
09-02-2018

Szkoła Dialogu - zaproszenie dla szkół

Ruszyła rekrutacja do wiosennej edycji Szkoły Dialogu. Celem programu jest zapoznanie uczniów szkół ponadpodstawowych z historią Żydów w Polsce oraz ich wkładem w społeczny, kulturalny i ekonomiczny rozwój kraju i ich własnych miejscowości.
15-01-2018

Brytyjska szkoła językowa poszukuje partnerów

Europa School of English w Bournemouth, akredytowana placówka British Council, poszukuje partnerów do organizacji wymian językowych w ramach programu Erasmus+ Akcja 1. Mobilność edukacyjna.
10-04-2017

Aktywiści gotowi dla działania

Litewskie stowarzyszenie Activists szuka polskich partnerów do organizacji projektów w ramach programu Erasmus+.
27-03-2017

Internetowi wolontariusze ONZ

Wiesz, że nie ruszając się z domu możesz pomóc w realizacji celów największej międzynarodowej organizacji świata?
07-09-2015

Nowa europejska baza ofert dla młodzieży

Twoja organizacja oferuje młodym ludziom możliwość udziału w międzynarodowych projektach, szkoleniach czy wolontariacie? Oferty są bezpłatne lub niedrogie? Promuj je na stronie LastMinute Offers!