Projekty

05-12-2018

Ostatnia szansa na przygodę w Hiszpanii!

Nie masz jeszcze planów na przyszy rok? Znasz j. angielski i chciałbyś podszkolić hiszpański? Purchena Youth Information Office ma dla ciebie świetną ofertę. Półroczny wolontariat w małej hiszpańskiej miejscowości, który rozpocznie się już w styczniu!
04-12-2018

EVS w hiszpańskiej Maladze

Dwa wakaty czekają na wolontariuszy, którzy chcieliby wyjechać do Andaluzji i szlifować hiszpański pracując z młodzieżą w jednej z malagijskich szkół.
04-12-2018

Wolontariusz pilnie poszukiwany

Liceum Marii od Aniołów w Maladze pilnie poszukuje odpowiedzialnego i zmotywowanego wolontariusza, który jest gotowy rozpocząć swoją międzynarodową przygodę już w styczniu!
23-11-2018

Wiosenne workcampy w Niemczech

Chciałbyś zrobić coś pożytecznego a przy okazji podszkolić angielski lub niemiecki oraz poznać ciekawych ludzi? Internationaler Bauorden zaprasza wolontariuszy z całej Europy do udziału w 2,6 lub 8-tygodniowych workcampach budowlanych.
10-04-2017

Aktywiści gotowi dla działania

Litewskie stowarzyszenie Activists szuka polskich partnerów do organizacji projektów w ramach programu Erasmus+.
27-03-2017

Internetowi wolontariusze ONZ

Wiesz, że nie ruszając się z domu możesz pomóc w realizacji celów największej międzynarodowej organizacji świata?
07-09-2015

Nowa europejska baza ofert dla młodzieży

Twoja organizacja oferuje młodym ludziom możliwość udziału w międzynarodowych projektach, szkoleniach czy wolontariacie? Oferty są bezpłatne lub niedrogie? Promuj je na stronie LastMinute Offers!