Szkolenia, seminaria, konferencje

21-03-2018
Francuska Narodowa Agencja Programu Erasmus+ Youth in Action oraz European Platform on Learning Mobility (EPML) zapraszają praktyków, badaczy i decydentów odpowiedzialnych za polityki młodzieżowe do udziału w seminarium eksperckim pt. „From good to better”.
20-03-2018
Jakie możliwości daje udział w programie Erasmus+? Kto może z niego skorzystać? W jaki sposób aplikować? Jakie formalności należy spełnić? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas warsztatów regionalnych programu Erasmus+, które odbędą się we Wrocławiu 5 kwietnia.
12-03-2018
“Youth Participation in Europe: Diversity, (Mis)Recognition and (In)visibility” to tytuł konferencji, na którą z całej Europy do stolicy Francji zjadą naukowcy, praktycy oraz decydenci odpowiedzialni za polityki młodzieżowe. Wydarzenie podsumuje projekt Partispaces.
12-03-2018
Trwa rekrutacja uczestników do tegorocznej edycji obozu dla młodych miłośników technologii kosmicznych, który odbędzie się latem w norweskim Andøya Rocket Range.
12-03-2018
Fare oraz Discover Football zapraszają przedstawicieli organizacji sportowych zajmujących się prawami kobiet oraz kobiety grające w piłkę na szkolenie pt. "Inclusion and respect is a right - Roundtable on ethnic minority women and football".
02-03-2018
Polska Rada Organizacji Młodzieżowych zachęca młodych ludzi do udziału w seminarium polsko-niemiecko-izraelskim, które odbędzie się w Warszawie z okazji 75. rocznicy powstania w getcie warszawskim.