Szkolenia, seminaria, konferencje

18-07-2018
Punkty Kontaktowe programu „Europa dla obywateli” z krajów regionu Morza Bałtyckiego zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządowych na międzynarodowe seminarium kontaktowe „Making Waves”.
16-07-2018
Pracownicy i liderzy młodzieżowi, eksperci oraz politycy odpowiedzialni za polityki młodzieżowe mogą wziąć udział w 3-dniowej wymianie międzynarodowej poświęconej zagadnieniom pracy z młodzieżą NEET.
16-07-2018
Prezydencja Austrii w Radzie UE, Austriacka Narodowa Rada Młodych oraz Europejskie Forum Młodych zapraszają do Wiednia na konferencję pt. "Gender equality and you - Young voices Joint initiative".
09-07-2018
“Wolontariusze dla ochrony przyrody” - pod takim hasłem pod koniec sierpnia w Tartu odbędzie się spotkanie sieciujące platformy LIFE.
04-07-2018
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na webinarium pt. "Europejski Korpus Solidarności – nowy program, nowe możliwości".
27-06-2018
Misja edukacyjna w Indiach oraz konferencja i targi EAIE w Genewie to dwa ogromne wydarzenia, które odbędą się we wrześniu w ramach kampanii Ready, Study, GO! Poland. Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zachęca uczelnie i NGO działajace w sektorze edukacji wyższej do rejestracji.
24-06-2018
SALTO zaprasza pracowników i liderów młodzieżowych do udziału w 13-stej już edycji popularnego szkolenia "Tool Fair #PowerUp!". W tym roku uczestnicy wezmą na warsztat takie tematy jak prawa człowieka, partycypacja społeczna, dialog międzykulturowy, wyrównywanie szans czy zdrowie psychiczne.
14-05-2018
UNESCO zaprasza młodych ludzi do udziału w bezpłatnych internetowych szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości dostępnych przez cały rok na platformie www.entrepreneurship-campus.org.