Last minute: EVS na Węgrzech

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
15-05-2017

Promowanie wolontariatu europejskiego, prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz wspieranie organizacji goszczącej – to główne zadania dla wolontariuszy w ramach rocznego projektu realizowanego w węgierskim Kecskemét.

Organizatorzy przedsięwzięcia szukają ochotników z Polski, Włoch i Hiszpanii zainteresowanych udziałem w projekcie. Wolontariusze będą współorganizować zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 25 lat, związane z teatrem, sportem, tańcem i muzyką.

Węgierska organizacja goszcząca zapewnia zakwaterowanie, granty na wyżywienie i kieszonkowe, zgodnie z zasadami Wolontariatu Europejskiego. Wolontariusze wezmą również udział w dwóch szkoleniach, mają też zapewniony kurs języka węgierskiego.

Szczególnie mile widziane będą osoby mające doświadczenie w pracy z dziećmi, zainteresowane tańcem, rękodziełem i muzyką, komunikatywne i znające język angielski co najmniej na poziomie B2.

Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z jedną z organizacji wysyłających wolontariuszy za granicę w ramach Wolontariatu Europejskiego, przesłać swoje CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny w języku angielskim na podany niżej adres oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Gdzie: 
Kecskemét, Węgry
Kiedy: 
maj 2017 r. - maj 2018 r.
Osoba kontaktowa: 
András Csaba Kósa
Telefon: 
+36 76 475022
Deadline: 
19.05.2017