Niezapomniane wakacje na farmie w Szwajcarii

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
29-04-2018

Chciałbyś popracować w wakacje? Znasz francuski, niemiecki lub włoski? Lubisz przebywać na łonie natury i nie boisz się pracy ficzycznej? Szwajcarscy farmerzy mają dla Ciebie ofertę!

Kandydatów do wakacyjnej pracy w szwajcarskich godpodarstwach rolnych rekrutuje stowarzyszenie Agriviva. Na ich stronie internetowej można znaleźć informacje dotyczące aktualnych naborów (wymagana jest wcześniejsza rejestracja). 

Oferta skierowana jest do osób w wieku od 16 do 24 lat, które znają francuski, włoski lub niemiecki (w zależności od kantonu) na tyle dobrze, aby móc porozumieć się ze swoimi pracodawcami. Nie muszą mieć doświadczenia w rolnictwie. Minimalny czas pobytu to 2 tygodnie a maksymalny 8 tygodni. Szwajcarska rodzina zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz wynagrodzenie. 

Zakres obowiązków zależy od wielkości i profilu gospodarstwa - młodzi ludzie mogą np. pracować ze zwierzętami, pomagać w polu albo w ogrodzie lub opiekować się dziećmi. Sami decydują, dokąd chcą pojechać i jak pracować.

Taki wyjazd to świetna okazja, żeby podszkolić język, nawiązać nowe znajomości, odpocząć od zgiełku miasta i zarobić trochę pieniędzy!

Deadline: 
30.09.2018