Dialog Europejski Tydzień Młodzieży

Dodatek specjalny wydany w związku z Europejskim Tygodniem Młodzieży. Na te cztery pytania (Co przeszkadza młodym ludziom w angażowaniu się w wolontariat? Czy prawo w Polsce pomaga w walce z wykluczeniem społecznym? Czy społeczna aktywność ułatwia znalezienie pracy? Czy liderzy organizacji młodzieżowych faktycznie mają wpływ na rzeczywistość?) opowiadają eksperci i przedstawiciele młodzieży. Gazeta ukazała się wraz z dodatkiem do 3 numeru kwartalnika "Europa dla Aktywnych" .

http://www.eurodesk.pl/publikacje/dialog

Wydawca

  Eurodesk Polska
  ul. Mokotowska 43
  00-551 Warszawa
  22 46 31 450; 0 801 134 001
  22 46 31 025/026
  eurodesk@eurodesk.pl
  Strona www
  Eurodesk to europejski program informacyjny dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą. Eurodesk udziela informacji bezpośrednio, przez telefon lub internet oraz gromadzi dane na temat programów, organizacji i dostępnych źródeł informacji. Rozpowszechnia również informacje na swoich stronach internetowych, w biuletynach i publikacjach.

  The Eurodesk Poland
  Eurodesk is an European information programme for young people and youth workers. It provides information: direct, by phone or via the Internet and collects data on programmes, organisations and other available information resources. It publishes information on its Internet site as well as issuing a bulletin.