DepicT! 2019 - masz tylko 90 sekund!

29.05.2019

Ruszyła kolejna edycja konkursu krótkich form filmowych DepicT! Do wygrania m.in. nagrody pieniężne, wyjazd do Bristolu na Encounters Short Film & Animation Festival oraz stypendium Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej. Jest o co walczyć!

młody filmowiec

W zabawie może wziąć udział dosłownie każdy – wiek ani doświadczenie w branży filmowej nie grają roli. Zadanie konkursowe jest proste: polega na nakręceniu max. 90-sekundowego filmu o dowolnej tematyce. 

Autorzy najciekawszych prac wezmą udział w festiwalu Encounters Short Film & Animation, który odbędzie się w dniach 24-29 września w Bristolu. Będzie to bezcenna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed międzynarodową publicznością. Laureat nagrody głównej otrzyma dodatkowo 1,5 tys. funtów oraz dożywotnie członkostwo w stowarzyszeniu Shooting People.

Uczestnicy konkursu powalczą również o narodę specjalną Brytyjskiego Towarzystwa Fotograficznego (1000 funtów) oraz stypendium rozwojowe od Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej.

Uwaga! Do konkursu można zgłaszać prace wykonane nie później niż w styczniu 2018 roku. Filmy powinny posiadać napisy w j. angielskim. Każdy uczestnik może nadesłać max. 10 filmów.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 1 lipca o godz. 17:00.

Więcej informacji