DepicT! 2019 - masz tylko 90 sekund!

Ostrzeżenie

UWAGA! Informacja jest już nieaktualna.
29.05.2019

Ruszyła kolejna edycja konkursu krótkich form filmowych DepicT! Do wygrania m.in. nagrody pieniężne, wyjazd do Bristolu na Encounters Short Film & Animation Festival oraz stypendium Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej. Jest o co walczyć!

młody filmowiec

W zabawie może wziąć udział dosłownie każdy – wiek ani doświadczenie w branży filmowej nie grają roli. Zadanie konkursowe jest proste: polega na nakręceniu max. 90-sekundowego filmu o dowolnej tematyce. 

Autorzy najciekawszych prac wezmą udział w festiwalu Encounters Short Film & Animation, który odbędzie się w dniach 24-29 września w Bristolu. Będzie to bezcenna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed międzynarodową publicznością. Laureat nagrody głównej otrzyma dodatkowo 1,5 tys. funtów oraz dożywotnie członkostwo w stowarzyszeniu Shooting People.

Uczestnicy konkursu powalczą również o narodę specjalną Brytyjskiego Towarzystwa Fotograficznego (1000 funtów) oraz stypendium rozwojowe od Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej.

Uwaga! Do konkursu można zgłaszać prace wykonane nie później niż w styczniu 2018 roku. Filmy powinny posiadać napisy w j. angielskim. Każdy uczestnik może nadesłać max. 10 filmów.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 1 lipca o godz. 17:00.

Więcej informacji